Odebrat službu URL referrer

Když vytvoříte odkaz na jinou webovou stránku a uživatel na tento odkaz klikne, administrátor druhé stránky může ve svých statistikách Analytics vidět, odkud uživatel přišel, nebo odkazující web/doménu. Mohou nastat případy, kdy nechcete, aby druhý web věděl, odkud provoz přichází.

Proč skrýt odkazující web

Nebudeme zabíhat do podrobností o důvodech, proč se snažíte skrýt odkazující web. Když jsme vytvářeli tuto službu, uvažovali jsme o ochraně našich přidružených generujících stránek tváří v tvář našim partnerům a konkurenci. Nalezení výklenků, které mohou produkovat potenciální zákazníky v affiliate marketingu, může nějakou dobu trvat, a takové informace je třeba chránit, aby se zabránilo tomu, že je někdo brzy replikuje a bude s vámi soutěžit. Jedním z nasazených řešení proto bylo odstranění odkazujícího webu.

Níže uvedená služba je rychlá a bezplatná!

Jak používat

Použití služby skrýt referrer je jednoduché podle následujících kroků:

  1. zkopírujte následující odkaz: „http://iwebz365.cz/hide/?http://www.mywebsite.com
  2. upravte část „http://www.mywebsite.com“ s odkazem na webovou stránku, na kterou odkazujete, a nechcete být zobrazeni jako referrer (může to být buď domovská stránka domény nebo přímý odkaz / přidružený odkaz; nezapomeňte uvést také http nebo https)
  3. vložte nově naformátovaný odkaz do příspěvku blogu na své webové stránce nebo na jiné webové stránky a pokaždé, když někdo klikne na tento odkaz, bude přesměrován na požadovaný odkaz, aniž by se přenesly informace o odkazující webové stránce