Příspěvky a články Hostů

iWebz365.cz vám nabízí možnost publikovat příspěvek nebo článek hosta. Je to skvělá příležitost vybudovat si reputaci na lokální úrovni s naší webovou doménou zaměřenou na Českou republiku. Tato služba je bezplatná, je však nutné splnit několik podmínek.

Požadavky:

  • Obsah článku musí mít 500 slov nebo více a musí být napsán informativním způsobem
  • Autenticita článku musí projít Copyscape (zkopírované články, články NEJSOU přijímány)
  • Obsah článku se NESMÍ týkat hazardních her, drog pro dospělé, farmacie, nenávisti nebo čehokoli, co je v České republice považováno za nezákonné nebo neetické
  • jakékoli externí odkazy v článku budou označeny jako <<sponzorované>> – maximálně 1 odchozí odkaz na web autora
  • obsah článku musí být napsán v místním jazyku domény – čeština
  • Vyhrazujeme si právo provést změny v publikovaném článku zahrnutím obrázků nebo relevantních odkazů na jiné články

Vyhrazujeme si právo vybrat články publikované na iWebz365.cz a odstranit příspěvky, které nesplňují naši kvalitu nebo některý z výše uvedených požadavků.

Další SEO doporučení

Víme, že mnoho lidí se snaží publikovat články, aby získali zpětné odkazy na svůj hlavní web. I když přijímáme zahrnutí zpětného odkazu, bude označen jako Sponzorovaný. To bude stále vytvářet určitou hodnotu SEO, protože je to stále odkaz pocházející z nové domény a pomáhá při vytváření rozmanitosti odkazů na vlastníka.

Další možnosti SEO by pro vás byly:

Podívejte se na web HowToSEO.Guide, kde najdete seznam skvělých příležitostí pro SEO, jako jsou nástroje zpětných odkazů, které vám pomohou najít příspěvek hostů možnosti a zvýšit rozmanitost odkazů, obsahové nástroje pro rychlé psaní autentických článků a výzkumné nástroje určené ke zlepšení vašich SERP pomocí nových klíčových slov.

Tipy pro přidávání příspěvků

Pokud si nejste jisti, jak přistupovat k příležitosti blogování hosta, budete muset znát své místo a jak se prosadit. I když se to na první pohled může zdát skličující, tento proces je ve skutečnosti docela jednoduchý. Existuje mnoho zdrojů, které můžete použít k nalezení cílového publika a zacílení své zprávy. Nejdůležitějším tipem pro úspěch je zachování autenticity. Pokud nejste schopni předat svou zprávu autenticky, budete muset provést nějaké změny.

Prvním tipem je vyhnout se tomu, aby váš host psal jen o vás. Ačkoli můžete v životopisu autora zmínit svou společnost, většina vašeho příspěvku by neměla být o vaší firmě. Pokud si nejste jisti, jak na to, můžete použít nástroje jako Digg a Oktopus k nalezení nejlepších blogů, které přijímají příspěvky hostů. Jakmile určíte nejlepší blog pro vaši specializaci, můžete začít psát příspěvek pro hosty. Jakmile začnete dostávat příspěvky, nezapomeňte zkontrolovat své příspěvky.

Jakmile si vyberete správný blog pro svůj příspěvek hosta, musíte zjistit, jaké je publikum tohoto webu. Váš příspěvek hosta by měl obsahovat témata, která budou relevantní pro jejich publikum. Používání platforem sociálních médií jako Digg a Oktopus vám může pomoci najít nejoblíbenější blogové příspěvky na internetu. Jakmile budete mít tyto informace, můžete začít prezentovat svůj obsah. Pamatujte, že váš příspěvek hosta má pomoci jejich publiku, nikoli vaší vlastní značce.